Posledné dni otvorenej registrácie: EDUKAfest 23.5.2024 – Deň otvorených dverí na školách zavádzajúcich nové kurikulum

Kapacita, ktorú si určili jednotlivé školy je vo väčšine prípadov (9 z 12 škôl) naplnená. Využite preto posledné dni na prihlásenie a zaregistrujte sa na zostávajúce miesta v škole v Kokave nad Rimavicou, v Zubrohlave či v Kláštore pod Znievom. V tomto prípade už nie je nutná požiadavka, aby bol účastník/účastníčka podujatia zo školy prihlásenej do zavádzania nového kurikula od septembra 2024.

Na EDUKAfeste váš čakajú ukážkové hodiny, zaujímavé workshopy a diskutovať na dôležité témy priamo do škôl, ktoré implementujú nové kurikulum. 

PROGRAM:

Programy jednotlivých škôl nájdete TU.

PRIHLASOVANIE:

• EDUKAfest sa uskutoční na 12 školách, ktoré od septembra 2023 učia po novom.

• Na výber máte ešte posledné dni na registráciu, vyberať si môžete spomedzi 4 škôl, ktoré ešte nemajú naplnenú kapacitu:

Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou

Štúrova 219, 985 05 Kokava nad Rimavicou

PROGRAM

REGISTRÁCIA

• kapacita 50 ľudí

Základná škola s materskou školou Zubrohlava

Školská 238, 029 43 Zubrohlava

PROGRAM

REGISTRÁCIA

• kapacita 50 ľudí

Základná škola Františka Hrušovského

Gymnaziálna 197, 038 43 Kláštor pod Znievom

PROGRAM

REGISTRÁCIA

• kapacita 50 ľudí

KAPACITA

Maximálnu kapacitu si určila každá škola, informáciu nájdete v časti PRIHLASOVANIE. Po dosiahnutí maximálnej kapacity registráciu vypneme. Ak by sa stalo, že bude vaša registrácia nadlimitná, ozveme sa vám. 

VÝBER ŠKÔL:

Prioritne sme vyberali školy tak, aby sme zabezpečili čo najvyšší počet účastníkov EDUKAfestu. Preto sme oslovili plnoorganizované školy a školy s takými priestorovými kapacitami a vybavením, ktoré umožňuje prijať minimálne 50 účastníkov z iných škôl, a tiež účasť ďalších ľudí z organizačných tímov NIVaM, MŠVVaM SR, a RCPU. 

ORGANIZÁTORI:

Národný inštitút vzdelávania a mládeže v spolupráci so školami, v ktorých od septembra 2023 učia po novom. Podujatie podporia aktívnou účasťou aj mentori a mentorky z Regionálnych centier podpory učiteľov, zástupcovia ministerstva školstva a členovia a členky Žiackeho poradného výboru.

Ďakujeme, že nám pomáhate vylepšovať našu stránku