EDUKAFEST – NIVaM ku kurikulárnym zmenám základného vzdelávania

Podujatie sa z organizačných dôvodov presúva na iný termín – bližšie informácie zverejníme v najbližších dňoch.

Pozývame vás na podujatie EDUKAFEST NIVaM ku kurikulárnym zmenám, ktoré sa uskutoční 8. a 9. novembra 2023. Pre učiteľov a učiteľky pripravujeme zaujímavé prednášky a workshopy, ktorými vás prevedú odborníci a odborníčky na rôzne vzdelávacie oblasti. Nebudú chýbať ani panelové diskusie so špecialistami a špecialistkami k aktuálnym témam a výzvam, ktoré sprevádzajú základné vzdelávanie.

Počas konferencie budeme spoločne diskutovať a prinesieme mnoho praktických ukážok toho, čo by sme spoločne mali na školách dosiahnuť. 

Program začneme v prvý deň registráciou účastníkov a účastníčok podujatia v predpokladanom čase 10.30-11.30. Po obede prejdeme do prvého kola aktivít, ktoré sa budú paralelne diať vo viacerých miestnostiach. Podvečer nás čaká panelová diskusia na tému „Zmeny v príprave učiteľov“. 

Presné znenie programu pre oba dni skompletizujeme v najbližších dňoch a následne spustíme aj registráciu na EDUKAFEST NIVaM. Prvým desiatkam registrovaných budeme môcť zabezpečiť stravu aj ubytovanie. 

Predbežne sa môžete tešiť na ďalšie témy ako: Ukážky hodín vedených v súlade s novými vzdelávacími štandardmi, Sociálna a emocionálna gramotnosť: od nás k deťom, Moderné technológie v telesnej a športovej výchove, Systém práce so školami v implementácii, Aktívna škola, alebo ChatGPT na hodinách cudzieho jazyka a na mnoho ďalších.

Konferencia bude doplnená aj o viaceré stánky, v ktorých na vás budú počas dňa čakať odborníci a odborníčky rôznych zameraní a predstavia vám napríklad úlohy pre žiakov a žiačky zamerané na rozvoj kreatívnych schopností, možnosti aktivizácie detí prostredníctvom interaktívnych digitálnych nástrojov či aktivity a výstupy Európskeho centra pre moderné jazyky.

Počet registrovaných bude limitovaný – sledujte nás, aby ste si stihli rezervovať svoje miesto. Uvedené témy sa ešte môžu líšiť.

Ďakujeme, že nám pomáhate vylepšovať našu stránku